GES Bakım

HIZLI VE MÜKEMMEL TEMİZLİK

BP Metalmeccanica F3500 panel temizleme makinesi 1600 litre kapasiteli de-iyonize saf su tankı ile 1MW GES’i 3 saatte leke bırakmadan mükemmel temizler.

OTOMATİK SENSÖRLÜ PANEL TEMİZLİĞİ

BP Metalmeccanica F3500 panel temizleme makinesi Otomatik sensör teknolojisi ile güneş panellerini hassas temizler.

Yılda 2-3 kere yapılacak olan yıkamanın maliyeti 2.000 USD’nin altındadır.

Türkiye’de Afyon bölgesinde 1 MW GES’in ortalama yıllık üretimi 1.800.000 – 1.900.000 kWh’dır. Bu hesaplamada yıllık üretimi 1.850.000 kWh olarak ele alalım. Devamını Oku

SAF SU İLE MÜKEMMEL TEMİZLİK

Çatı GES’inizi Black Solar ile temizlerken sadece de-iyonize saf su kullanıyoruz. De-iyonize saf su (reverse osmosis) panel yüzeylerini mükemmel temizlediği gibi kimyasal etkisi sayesinde panellerinizin ömrünü uzatır.

BLACK SOLAR ÖZEL FIRÇASI

Temizlemede kullandığımız özel fırça HYLIFT firmasının yıllara dayanan ar-ge çalışmaları sonucu ulaştığı son noktadır. Bu fırça ile yüzeydeki kimyasal/organik tüm kalıntılar kolaylıkla çıkmaktadır.

ULUSLARARASI TECRÜBE

Black Solar dünyada en yaygın kullanılan Çatı GES temizleme robotudur.

HER ANOMALİ, HER SANİYE PARA KAYBIDIR

Panellerde, stringlerde veya diğer aksamdaki arızalar (anomali) her saniye üretim kaybına sebep olmaktadır.

HAVADAN İZLEME HEM UCUZ HEM DE HIZLIDIR

El termal kameralarına göre daha hızlı ve hatasız bir çözüm olan havadan drone ile yapılacak çekimler sanılanın aksine düşük bütçelidir. Teklif almak için sol alttaki “Teklif Talep Formu”nu tıklayınız.

NEDEN RAPTOR MAPS THERMOGRAGHY/RGB

Raptor Maps bu konuda dünyada en gelişmiş yazılıma sahip firmadır. SOLARRA olarak ülkemize bu kapsamda bir hizmeti makul maliyetle getirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Teklif Talep Formu